Hemsida till bröllopet

[kc_row use_container=”yes” force=”no” column_align=”middle” video_mute=”no” _id=”832915″][kc_column width=”50%” video_mute=”no” _id=”914553″][kc_column_text _id=”827466″]

Hemsida till bröllopet

Det har blivit en allt vanligare trend att brudpar vill ha en hemsida till bröllopet. Det är väldigt mycket information att hålla ordning på runt festen och bröllopet. Förutom datum, tid och plats så vill man gärna lägga ut vägbeskrivningar, övernattningsmöjligheter, menyer och mycket annat inför den stundande högtiden.

Känner ni att ni är otekniska så kan jag hjälpa er att sätta ihop en hemsida inför ert stundande bröllop. Ni väljer själva vilka texter och bilder ni vill lägga ut, både före och efter bröllopet. Kan hända att ni vill lägga ut både bröllopsfoton och tackkort där efter er stora dag! Det är väldigt lätt att redigera en sida i WordPress, så när den väl är gjord så kommer ni själva kunna ändra den.

Beställ en hemsida till ert bröllop – Jag hjälper er gärna så att er stora dag blir perfekt.

Kontakta mig för mer information och beställ en hemsida till ert bröllop!

[/kc_column_text][/kc_column][kc_column width=”50%” video_mute=”no” _id=”664007″][kc_single_image image_size=”full” _id=”105691″ image_source=”media_library” image=”4545″ alt=”hemsida till bröllopet dela all viktig information för dina gäster” css_custom=”{`kc-css`:{`any`:{`image-style`:{`text-align|`:`center`}}}}”][kc_spacing height=”20″ _id=”623167″][kc_column_text _id=”197478″]

Beställ en hemsida till bröllopet!

[/kc_column_text][/kc_column][/kc_row]

Hemsida till bröllopet

Lämna ett svar

Din e-postadress kommer inte publiceras.

Rulla till toppen