Kostnad hemsida med webbshop

[kc_row use_container=”yes” force=”no” column_align=”middle” video_mute=”no” _id=”358769″][kc_column width=”50%” video_mute=”no” _id=”452028″][kc_column_text _id=”50827″]

Kostnad hemsida med webbshop

Hur mycket en hemsida med webbshop kostar är inte så lätt att säga. En hemsida bestående av en sida + en webbshop med en produkt tar jag 6400 kr för. Men för att veta kostnad för din hemsida med webbshop behöver jag veta hur många sidor din hemsida ska bestå av och hur många varor du vill ha så kan jag beräkna kostnaden för hemsidan med webbshop. 

Är kostnaden avgörande för din webbshop

Är det viktigt att det blir en låg kostnad för hemsidan med webbshop kanske du själv kan göra en del av jobbet? Om du kan lägga in en del av varorna själv i din webbshop så behöver du ju inte betala mig för den tjänsten. Du kanske kan göra en del av hemsidan själv också om du vill ha väldigt många sidor på den. Gör du en del av arbetet själv så får du en ganska låg kostnad för hemsida med webbshop.

[/kc_column_text][/kc_column][kc_column width=”50%” video_mute=”no” _id=”602178″][kc_single_image image_size=”full” _id=”748471″ image_source=”media_library” image=”22845″ alt=”Kostnad för hemsida med webbshop”][/kc_column][/kc_row][kc_row use_container=”yes” _id=”833203″][kc_column width=”12/12″ video_mute=”no” _id=”118806″][kc_column_text _id=”704902″]

Förslag på fortsatt läsning:

Hur skaffar man en hemsida?

Menyer i WordPress

Hemsida för nystartat företag

[/kc_column_text][/kc_column][/kc_row]

Kostnad hemsida med webbshop
Rulla till toppen